WYSYŁKA

Wszystkie zamówienia złożone przed godziną 12:00 są wysyłane tego samego dnia (poniedziałek-piątek).
Zamówienia złożone po godzinie 12:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

 

W przypadku wysyłki do Francji nie ma dodatkowych opłat celnych ani podatków.

 

Paczki dotrą w ciągu 2-4 dni roboczych. Otrzymasz e-mail z informacjami o śledzeniu, gdy etykieta przesyłki zostanie utworzona.

 

Otrzymasz informacje do śledzenia od hello@baseblocks.fit. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, sprawdź folder z promocjami, ponieważ czasami tam się zatrzymują.

 

Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firm UPS, DHL lub FedEx. Nasze oprogramowanie do realizacji automatycznie wybiera lokalnego kuriera, który dostarczy przesyłkę najszybciej pod Twoje drzwi.

 

Wszystkie zamówienia są automatycznie pobierane z naszej strony internetowej do kolejki wysyłkowej. Prosimy o wysłanie e-maila na adres hello@baseblocks.fit z numerem zamówienia w celu usunięcia zamówienia z kolejki wysyłkowej. Jeśli nie możemy usunąć zamówienia z kolejki wysyłkowej, będziesz musiał złożyć zwrot po otrzymaniu zamówienia.

 

Prosimy o wysłanie e-maila na adres hello@baseblocks.fit wraz z numerem zamówienia i nowym/poprawnym adresem dostawy, a zaktualizujemy Twoje zamówienie. Jeśli Twoje zamówienie zostało już wysłane, nie możemy zmienić adresu dostawy.

 

Nasze centrum magaz