GWARANCJA

Jesteśmy tak pewni, że pokochasz nasze produkty, dlatego oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 100 dni oraz dożywotnią gwarancję wymiany.


GWARANCJA
Możesz zwrócić nam produkt w dowolnym momencie w ciągu 100 dni od otrzymania Twojego zamówienia. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, odeślij go do nas, a zwrócimy Ci pieniądze.

 

1. Musisz posiadać całe oryginalne opakowanie
2. Stan produktu jest "jak nowy", bez żadnych uszkodzeń
3. Nie zwracamy kosztów wysyłki zwrotnej

 

Będziemy potrzebować Twojego imienia, adresu e-mail i numeru zamówienia. Możesz rozpocząć proces zwrotu tutaj.


GWARANCJA NA WYMIANĘ
Produkty są przeznaczone do trwania całe życie. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z Twoimi produktami, skontaktuj się z nami natychmiast, a dostarczymy Ci części zapasowe.

 

Przed wyrzuceniem opakowania sprawdź, czy nie ma luzem żadnych elementów. Każdy z naszych produktów zawiera instrukcję montażu, która zawiera listę wszystkich części, które powinny być w Twoim zamówieniu. Jeśli brakuje Ci jakichkolwiek części, prosimy o wysłanie e-maila na adres hello@baseblocks.fit wraz z numerem zamówienia, a wyślemy Ci brakujące elementy.

 

Jeśli napotkasz trudności podczas montażu lub korzystania z produktu, daj nam znać. Prosimy o wysłanie e-maila z numerem zamówienia oraz zdjęciem/wideo problemu, z którym się borykasz na adres hello@baseblocks.fit.

 

Kurierzy czasami mogą być niesforni. Jeśli Twoje zamówienie ma jakiekolwiek uszkodzenia po otrzymaniu, skontaktuj się z nami i daj nam znać. Prosimy o wysłanie e-maila z numerem zamówienia, zdjęciem uszkodzenia i zdjęciem pudełka na adres hello@baseblocks.fit.

Uwaga: pokryjemy jedynie uszkodzenia w trakcie dostawy w ciągu 48 godzin od dostarczenia Twojego zamówienia.

 

Stosujemy rygorystyczne kontrole jakości dla każdej partii produkcyjnej. Jeśli uważasz, że otrzymana przez Ciebie jednostka jest wadliwa, daj nam znać natychmiast. Wyślij nam e-mail na adres hello@baseblocks.fit wraz z numerem zamówienia oraz zdjęciem/filmem wady.

 

Wszystkie produkty BaseBlocks objęte są gwarancją ograniczoną na całe życie, która obejmuje wszelkie wady w sprężynach, zatrzaskach, pęknięciach spawów lub ich uszkodzeniach. Gwarancja rozszerzona nie obejmuje wad spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem, przechowywaniem na zewnątrz, zamówieniami nabytymi w drugiej ręce lub bez potwierdzenia zakupu bezpośrednio od BaseBlocks, wszelkich wgnieceń, zarysowań, zadrapań lub ogólnego zużycia wygenerowanego podczas korzystania z urządzenia, które nie ma wpływu na sposób użytkowania urządzenia ani jego funkcjonalność.